Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Milk Shake Köpük - 7/24 Kabaran Bukleli Saçlara Özel Bakım Köpüğü - Bir Makyaj Blog

13 Haziran 2016 Pazartesi

Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Milk Shake Köpük - 7/24 Kabaran Bukleli Saçlara Özel Bakım Köpüğü
Merhaba !


En sevdiğim Urban Care markası saç köpüğü çıkartınca hemen aldım. Saç köpüğünün yararını herkes biliyor. Fakat Urban Care saç köpüğü onarma etkili ve bukleli saçlar olarak ayırması dikkatimi çekmişti. 


Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Milk Shake Köpük - 7/24 Kabaran Bukleli Saçlara Özel Bakım Köpüğü


12 yararlı aminoasit , süt proteinleri ve anti frizz kontrolü , yıpranmış saçı onarmak , saçlara şekil vermek , parlaklık sağlamak ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor.

Saçlarım dalgalı ve bukleli olduğu için bu seriyi tercih ettim. Kuru saçlarımı biraz onarması bana yetecekti fakat kuruluğunu almadı. Kokusuyla beni kendine bağladı. Kokusu birkaç gün saçınız da kalıyor. 

Çok fazla onarma beklemeyin çünkü onarması çok düşük diyebilirim. Daha çok yumuşaklık ve şekil vermede kullanabilirsiniz. 

Tek bir sıkmada saça yetiyor. Çok fazla sürdüğünüzde yağlı bir görüntü veriyor. Zaten milkshake 'leri az kullanmak gerekiyor. Saçı yatıştırma özelliğini çok beğendim.


Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Milk Shake Köpük - 7/24 Kabaran Bukleli Saçlara Özel Bakım KöpüğüÖzellikle yaz aylarında denizde veya havuzda kullanmak daha iyi olur. Saçın daha çok yıpranmasını önler ve şekil verir. 

Eğer ki beklentiniz saçı onarmak ise bu saç köpüğü sizi hayal kırıklığına uğratır. 

Ama doğal bir şekilde şekil versin , saçımda vanilya karışımı kokuyu almak istiyorum biraz da saçımdaki kabarıklığı alsın diyorsanız işte tam da aradığınız bir ürün Urban Care Shake N Repair Milk Shake köğüpü !


Ben genel olarak saçımı örüp sürdüm açtıktan sonra daha doğal buklelere sahip oldum ve kokusuna da aşık oldum.

Genel olarak sevdim diyebilirim . Tek hayal kırıklığım onarıcı özelliğinin olmaması oldu. 

Nerelerde bulabilirsiniz ;  Watsons , Gratis , Rossmann , Migros , küçük kozmetik dükkanlarında ve marketlerde bulabilirsiniz. 

Ürünün fiyatı indirimli : 20- 23 TL 

Başka bir yazıda görüşmek üzere :)

Beni instagram üzerinden de takip edebilirsiniz :) 

2 yorum:

  1. bu pembe olanı deil de turuncu olanı benim saç tipime uygun. onu çok severek kullanıyorum 3 . yü aldım hatta. sanırım onarım konusunda kimse etkili bulmamış bunu.. eline sağlık canım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet genellikle bu deriden memnun değil kimse :( Artık yeni saç köpükleri ile dost olurum :))

      Sil