Splat Diş Macunu - Medical Herbs - Bir Makyaj Blog

9 Nisan 2015 Perşembe

Splat Diş Macunu - Medical HerbsMerhabalar :)

Gülüşlerimiz ve konuşurken dişlerimiz çok ön plandadır. Ağız bakımı ve sağlığı da oldukça önemlidir biliyoruz peki ya daha beyaz dişler ?

Üstelik macunun üstünde yeşil renkli karesi mi var ?

Lafı fazla uzatmadan başlayalım artık :)

Bugün sizlere önceden eczanelerde satılan Gratis mağazalarına yeni gelen çok fazla çeşidi olan Rus üretimi Splat diş macunundan bahsetmek istiyorum. Yeşil renkte olup yani %100 doğal bir ürün üstelik hangi çeşidini alırsanız alın beyazlık veriyor şöyle ki ilk kullandığım da 1 ton renk açıldı dişlerim de resmen . İnanamadım ayna karşısında bakakaldım.


Splat Diş Macunu - Medical Herbs

Benim kullandığım Medıcal Herbs . Diş eti ve diş minesini korumak ama velakin beyazlatıyor :)
Fiyatı 15.90 TL

Ağız da bıraktığı his çok güzel tam bir ferahlık veriyor güzel temizliyor. Daha önce kullandıklarım ne idi dedirtiyor .. Bence bu ürüne şans verilmesi gerekiyor . Bulduğunuz yerde kaçırmayın derim :)
Ailecek çok sevdik ve artık favorimiz. Çok memnun kaldık :)


Splat Diş Macunu - Medical Herbs
Unutmayalım ki ;

Satın al dığınız diş macunu, şampuan, krem vs gibi tüp içinde sunulan ürünlerin arka yüzlerinde yer alan koyu renkli küçük karecikler mutlaka hepinizin dikkatinizi çekmiştir.
– Bu karecikleriden koyu renkli olanlar, özellikle siyah renkli tüp içeriğinin tamamen kimyasallardan oluştuğunu gösterir.
– Kırmızı renkli olanlar ürünün %70’in üzerinde kimyasal içerdiğini gösterir.

– Yeşil renkli karecikler ise ürünün %100 doğal etken maddeler içerdiğini gösterir.
Yeni bir kozmetik ürün alırken sadece bu kareciklere bakarak ürünün ne oranda kimyasal içerdiğini anlayabilirsiniz.Sağlıklı gülüşler :)Instagram : birmakyajblog
İletişim : yagmur.sglk@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder